https://carlifestyle.pl/?p=1141

McLaren otworzył niedawno nowy punkt serwisowy w Ameryce Północnej by móc zajmować się serwisowaniem supercarów na kontynencie. Poniższe zdjęcia z ich świeżo oddanej do użytku hali przyprawią pewnie nie jednego automaniaka o zawrót głowy.

Serwis McLaren F1 w USA

Serwis McLaren F1 w USA

Dla wszystkich posiadaczy McLarenów F1 w Ameryce północnej życie właśnie stało się o wiele łatwiejsze. Przed otwarciem punktu serwisowego w Ameryce Północnej, samochody na potrzeby przeglądów i napraw serwisowych musiały być odsyłane do Centrum Technologicznego McLaren, znajdującego się w Woking, UK.

Serwis McLaren F1 w USA

Serwis McLaren F1 w USA

Centrum zarządzane przez McLaren Philadelphia, zostało zbudowane na obrzeżach Pennsylvanii. Wszystko po to, by zapewnić swoim klientom dyskrecję i prywatność. Według nieoficjalnych informacji, w USA znajduje się więcej F1 niż można by sądzić. Potwierdzeniem tych doniesień może być chociażby fakt, że McLaren nigdy nie importował F1 do Stanów Zjednoczonych, a mimo to ponad 20 egzemplarzy znalazło się na kontynencie. Stanowi to około 20% liczby wszystkich wyprodukowanych McLarenów.

Serwis McLaren F1 w USA

Serwis McLaren F1 w USA

Nowa fabryka została wyposażona we wszystkie niezbędne, oryginalne narzędzia serwisowe. Dotyczy to nawet laptopów z wczesnych lat “90, które są wymagane do nawiązania komunikacji z prehistorycznym oprogramowaniem samochodów, opartym o DOS.

Serwis McLaren F1 w USA

Serwis McLaren F1 w USA

Poniżej jeszcze parę zdjęć z tego jakże unikatowego, magicznego miejsca. Enjoy!

Serwis McLaren F1 w USA Serwis McLaren F1 w USA Serwis McLaren F1 w USA Serwis McLaren F1 w USA Serwis McLaren F1 w USA Serwis McLaren F1 w USA

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe i najważniejsze informacje ze świata motoryzacji na swoją skrzynkę mailową!

Obiecujemy, że nie będziesz otrzymywać na swoją skrzynke śmieciowych informacji :)