https://carlifestyle.pl/?p=1463

Tym razem w ulubionym programie motoryzacyjnym większości “petrol-headów” będziemy świadkami upalania “odrodzonych wersji” Aston Martina DB4 GT, Jaguara XKSS, którym towarzyszyć będzie… Honda Civic Type R.

Mimo olbrzymiego rozmachu pierwszej serii, trójka byłych prezenterów Top Gear nie spoczęła na laurach i w sezonie 2 zafundowali wszystkim fanom sporo większą dawkę emocji i humoru. Patrząc na trailer wszystko wskazuje na to, że podtrzymują tradycje i nie zwalniają tempa.

Pierwsze skrzypce w programie zagrają ikony brytyjskiej motoryzacji: Aston Martin DB4 GT za kierownicą którego usiądzie Jeremy Clarkson oraz Jaguar XKSS, którego prowadzić będzie Richard Hammond. W każdym z tych aut (jak słychać w filmiku) uświadczymy manualnych, nieco kapryśnych skrzyń biegów.

Wydawać by się mogło, że to zwykły test dwóch legend… ale to przecież The Grand Tour. By nieco złamać liniowość programu do akcji wkroczy James May za kierownicą Civica Type R FK8. Ponadto, Ford GT doczeka się swojego okrążenia na Eboladrome. Zapowiada się kolejny odcinek pełen wrażeń!

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe i najważniejsze informacje ze świata motoryzacji na swoją skrzynkę mailową!

Obiecujemy, że nie będziesz otrzymywać na swoją skrzynke śmieciowych informacji :)