Hercules Tour 2018 to kolejne niezobowiązujące spotkanie fanów motoryzacji wśród bajkowych krajobrazów Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Spot chociaż zrodził się w głowach chłopaków z Tuningkingz, nie jest przez nikogo oficjalnie organizowany. Pieskową Skałę należy traktować jako nasz mały, polski odpowiednik austriackiego Wörthersee.

Ów “niezobowiązujący weekend” w tym roku zaplanowany jest na 08-10 czerwca 2018. Ekipę Tuningkingz będzie można spotkać na prywatnym terenie zajazdu Wernyhora, gdzie poza samochodami zaprezentowana zostanie pełna oferta TK.

Wybierając się na “Herkulesa” warto pamiętać, że:

(…) nie jest to żadna zorganizowana impreza, a luźna propozycja miłego spędzenia weekendu wśród ludzi z naszego świata. Warto również pamiętać że droga dojazdowa jest drogą krajową/publiczną, na której obowiązują przepisy ruchu drogowego i warto je przestrzegać. Więc jeśli nie potrafisz utrzymać emocji na wodzy zostań w domu !! – pisze Tuningkingz na stronie wydarzenia

Każdy na własną rękę może zrobić sobie małe wakacje, czyli ogarnąć nocleg, miejsce parkingowe, rozłożyć leżaki i chillować się w stylu znanym z GTI Treffen nad Worthersee.

Poniżej link do wydarzenia:

Hercules Tour 2018 na Facebooku

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe i najważniejsze informacje ze świata motoryzacji na swoją skrzynkę mailową!

Obiecujemy, że nie będziesz otrzymywać na swoją skrzynke śmieciowych informacji :)