https://carlifestyle.pl/?p=1257

Clarkson próbujący naśladować Kena Blocka i jego popisy jeśli chodzi o Gymkhanę, Hammond szaleńczo rozbijający się wozem opancerzonym po Dubaju oraz May jeżdżący małym VW – tak w skrócie możemy opisać najnowszy odcinek The Grand Tour!

Najnowszy odcinek The Grand Tour to kolejna dawka szaleństwa, tym razem o nieco bardziej off-roadowym zacięciu. Prym będzie wiódł Jeremy Clarkson ujeżdżający rajdową wersję Subaru Imprezy, natomiast kroku dorównywać mu będzie Richard Hammond w czymś, co przypomina odmianę pustynnego czołgu (czy tez jak kto woli – pojazdu opancerzonego) o wdzięcznej nazwie the Ripsaw [piła wzdłużna – ang.].

Żeby ten odcinek The Grand Tour nie był zbyt emocjonujący, James May zasiądzie za kierownicą małego Volkswagena. W jednym z punktów programu, zwanym “The Celebrity Face Off” gośćmi specjalnymi będą komik Bill Bailey oraz pastor Dominic Cooper.

Gdzie można obejrzeć The Grand Tour?

The Grand Tour dostępny jest wyłącznie w usłudze Amazon Prime Video. By móc cieszyć się jednym z najbardziej bezkompromisowych programów, jakim jest TGT należy zalogować/zarejestrować się na primevideo.com. W późniejszym etapie konieczne będzie dodanie swojej karty kredytowej, z której pobierana będzie opłata za korzystanie z platformy.

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe i najważniejsze informacje ze świata motoryzacji na swoją skrzynkę mailową!

Obiecujemy, że nie będziesz otrzymywać na swoją skrzynke śmieciowych informacji :)