Znamy już datę jednej z najważniejszych, a zarazem najbardziej prestiżowych imprez w tej części Europy – RaceISM Event 2018! Tegoroczny stance meeting zorganizowany będzie końcem czerwca. Tradycyjnie już, cała impreza odbędzie się w koronie Stadionu Miejskiego we Wrocławiu.

Impreza datowana jest na ostatni weekend czerwca. Właściwy event rozpocznie się 30.06 (sobota) oraz 01.07 (niedziela). 29.06 (piątek) to tzw. day 0, czyli dzień, w którym większość projektów z całej Europy zacznie się zjeżdżać na stadion. Firmy będą miały czas na rozłożenie i obrandowanie stoisk, natomiast fotografowie będą mogli w spokoju pofocić auta uczestników.

RaceISM Event rok rocznie gromadzi co raz więcej topowych, europejskich projektów. W roku 2017 udało się ściągnąć do stolicy Dolnego Śląska samochody z kilkunastu krajów, w tym: Niemiec, Austrii, Francji, Czech, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Rosji, Estonii, Holandii, Słowacji. Podczas “rejsizmu” nie brakuje legendarnych modeli aut.

Widok Lamborghini z pakietem Liberty Walk, poszerzonych Nissanów GTR lub kilku Porsche w kultowym pakiecie RWB we Wrocławiu już nikogo nie dziwi. Impreza zaskakuje wszystkich odwiedzających poziomem dopracowania oraz zadbaniem o nawet najmniejsze szczegóły.

RaceISM 2017 RaceISM 2017 RaceISM 2017

By dać Wam chociażby przedsmak tego, co można zobaczyć na evencie poniżej parę zdjęć udostępnionych dzięki uprzejmości BKfoto:

To, co jest bardzo miłe dla oka i duszy to fakt, że w kwestii grubo porobionych projektów, Polska scena wcale nie odstaje od reszty. Nawet pod względem producentów aftermarketowych pakietów poszerzających auta – na RaceISMie można było spotkać samochody wyposażone w pakiety takich firm jak Maxton, SR66 Design czy Varbon.

RaceISM 2017 - Audi R8 & Nissan GTR by Maxton Design

RaceISM 2017 – Audi R8 & Nissan GTR by Maxton Design

RaceISM 2017 - Audi S5 by SR66 Design

RaceISM 2017 – Audi S5 by SR66 Design

RaceISM 2017 - Audi A4 by Varbon

RaceISM 2017 – Audi A4 by Varbon

Podczas eventu odbywają się liczne panele dyskusyjne, pokazy driftu, break-dance’u czy chociażby graffiti jam. Poniżej krótki film podsumowujący zeszłoroczną imprezę:

Po wszystkim, jak co roku na uczestników imprezy czeka afterparty. Odbywa się ono w jednym z najbardziej rozpoznawalnych oraz ekskluzywnych klubów muzycznych Wrocławia – Grey Music Club.

Podsumowując, warto już teraz zarezerwować sobie ostatni weekend czerwca. Wszystko po to by móc pojawić się na tej naprawdę zjawiskowej i jedynej w swoim rodzaju imprezie. I pisze to Wam ktoś, kto był już na takowej czwarty rok z rzędu i dalej z niecierpliwością czeka na kolejne odsłony. Do zobaczenia we wro!

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe i najważniejsze informacje ze świata motoryzacji na swoją skrzynkę mailową!

Obiecujemy, że nie będziesz otrzymywać na swoją skrzynke śmieciowych informacji :)