https://carlifestyle.pl/?p=1850

Moto Show w Krakowie 2018, czy jak kto woli Tuning Show Kraków to cykliczna, coroczna impreza organizowana przez Targi w Krakowie Sp. z o.o.. W tym roku event wypada w dniach 19-20 maja 2019r. Standardowo, miejsce imprezy to Expo Kraków na ulicy Galicyjskiej 9.

Moto Show w Krakowie 2018

Moto Show w Krakowie 2018

Czego możemy się spodziewać na imprezie?

Z oficjalnych informacji wiemy na pewno, że podczas eventu zostanie rozegrana jedna z rund powracającej w tym roku Wojny Północ-Południe – imprezy, która kiedyś była absolutnym must-see i zrzeszała miłośników tuningu z całej Polski. Co za tym idzie – strefa tuningu podczas Moto Show w Krakowie powinna w tym roku prezentować się o wiele lepiej niż zwykle. Więcej o samym WPP już wkrótce! Kolejną niewątpliwą atrakcją będą pokazy driftingu – w tym roku także w wersji ekologicznej za sprawą EcoDrift Taxi.

ECO DRIFT TAXI

Drifting i ekologia – czy mogą iść w parze? Jasne, że tak. Mega emocje w kontrolowanym poślizgu zapewni ECODRIFT TAXI, a przy tym: zero hałasu, zero spalin i zero palonej gumy. 🚕🚕🚕Dzięki nakładkom Edudriftring samochód traci przyczepność już przy 20 km/h, znika więc niebezpieczeństwo związane z prędkością. Takie rzeczy tylko na MOTO SHOW w Krakowie! 👉Bilety na eventim.pl

Opublikowany przez Moto Show w Krakowie 24 kwietnia 2018

 

Będą także paliwożerne, mało-ekologiczne wozy (które nawiasem mówiąc lubimy najbardziej). W starym dobrym stylu, na specjalnie przygotowanym do tego torze polatają bokiem chłopaki z TurboWorks Drift Team.

TurboWorks Drift Team

TurboWorks Drift Team

Poza strefą motorsportu i tuningu, zwiedzający będą mogli pooglądać szereg nowych samochodów prezentowanych przez dealerów. Ciekawym dodatkiem będzie wystawa motocykli.

Tuning Show w Krakowie przyzwyczaiło nas już do tego, że zawsze zaprasza na targi jakąś znaną osobę, pełniącą rolę gościa specjalnego. W tym roku będzie to Rafał Sonik – sportowiec, fanatyk czterech kółek, a zarazem pierwszy Polak, który indywidualnie wygrał legendarny Rajd Paryż-Dakar. 

Z innych atrakcji, załoga Targów zorganizuje także szereg różnych warsztatów dla najmłodszych.

Ceny Biletów na Tuning Show w Krakowie 2018

W tym roku ceny biletów wyglądają następująco:

  • 30 zł – Normalny jednodniowy  – jednorazowy (jednorazowy wstęp na teren Targów)
  • 25 zł – Ulgowy jednodniowy – jednorazowy (dzieci i młodzież szkolna za okazaniem ważnej legitymacji – jednorazowy wstęp na teren Targów)
  • 40 zł – Normalny dwudniowy – wielokrotny wstęp (możliwość wchodzenia i wychodzenia z terenu targowych)
  • 60 zł – Rodzinny (jednodniowy) przysługuje rodzicom / opiekunom z dziećmi. Upoważnia do wstępu 4 osoby, w tym maksymalnie 2 osoby dorosłe np. 1 rodzic/opiekun  + 3 dzieci, 2 rodziców/opiekunów + 2 dzieci)
  • + Parking – 15 zł

Jeśli chcecie być na bieżąco ze wszystkim, co związane z targami Tuning Show w Krakowie 2018, gorąco zachęcam do śledzenia wydarzenia na fejsie. To co, do zobaczenia!

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe i najważniejsze informacje ze świata motoryzacji na swoją skrzynkę mailową!

Obiecujemy, że nie będziesz otrzymywać na swoją skrzynke śmieciowych informacji :)