https://carlifestyle.pl/?p=2173

Od eventu Raceism Event 2018 minęło już trochę czasu. Chcąc jednak przypomnieć Wam jedną z największych imprez tuningowych w Europie, dzisiaj wracamy do Was z fotorelacją od jednego z bardziej wziętych fotografów w naszym kraju. Sprawdźcie kapitalne zdjęcia od Maciej Sułek Fotografia!

Raceism Event 2018, Wroclaw, Poland

Raceism Event 2018, Wroclaw, Poland

Nie będziemy się tutaj rozwodzić na temat samej imprezy. Co to za biba – wie chyba maniak czterech kółek. Kto nie był, niech sprawdzi 5 powodów, dlaczego warto tam było pojechać i niech odrobi lekcje na przyszły rok.

Jak widać na powyższych zdjęciach, w tym roku było zupełnie inaczej niż podczas imprez w latach ubiegłych. Nowością niewątpliwie okazał się fakt, że samochody zawładnęły całą koroną Stadionu Miejskiego we Wrocławiu. Auta były upchane dosłownie na każdym metrze udostępnionej powierzchni. Wedle szacunków, odwiedzający mogli podziwiać ponad 800 grubo porobionych samochodów.

Na sam koniec dodam tylko, że jeśli chcielibyście uwiecznić swój samochód na profesjonalnych zdjęciach to nie bójcie się, #SułekNieGryzie i naprawdę ogarnia mega sesje zdjęciowe – nawet dla zwykłych zjadaczy chleba jak Ty czy ja. Idealny będzie tutaj nieśmiertelny tekst pt. “gorąco polecamy tego allegrowicza!” .

 

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe i najważniejsze informacje ze świata motoryzacji na swoją skrzynkę mailową!

Obiecujemy, że nie będziesz otrzymywać na swoją skrzynke śmieciowych informacji :)