https://carlifestyle.pl/?p=2819

Raceism Event 2019 już za nami. Kurtyna opadła, jednak zapewne uczestnicy imprezy zgodzą się ze mną, że takiej ilości samochodów nie szło ogarnąć ludzkim okiem nawet w 3 dni. Na szczęście, na wypadek gdyby cokolwiek Wam uciekło, z pomocą przychodzą niezastąpieni fotografowie.

Zanim jednak przejdziemy do samej galerii z fotami, w odpowiedzi na liczne pytania o TOP 16 Raceism 2019, poniżej wrzucamy Wam oficjalną rozpiskę najlepszych samochodów tegorocznego eventu:

TOP 16 - Raceism.com - Raceism Event 2019
TOP 16 – Raceism.com – Raceism Event 2019

Skoro już zaspokoiliśmy Waszą ciekawość odnośnie TOP 16, poniżej prezentujemy galerię zdjęć, które wykonał dla nas Rafał NiedźwieckiRafał Niedźwiecki Photography. Zdajemy sobie sprawę, że jest to zaledwie ułamek tego, co można było zobaczyć na stadionie, jednak zdjęcia Rafała na pewno spowodują, że będziecie mieli co powspominać, czy o czym porozmawiać. Here they are:

Skoro dobrnęliście do końca posta, pozostaje nam jedynie polecić Wam zostawienie like’a na fanpage’u Rafała. Jeśli jesteście z Wrocławia, lub też będziecie tam przejazdem i chcielibyście ogarnąć naprawdę profi sesję swojego samochodu – wiecie do kogo uderzać.

Już niedługo kolejne fotorelacje z największego stance meetingu w Europie. Stay tuned!

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe i najważniejsze informacje ze świata motoryzacji na swoją skrzynkę mailową!

Obiecujemy, że nie będziesz otrzymywać na swoją skrzynke śmieciowych informacji :)